Login form
Sorry, User can NOT register!

Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkonem v Soběslavi

Nabízíme k pronájmu pro 1-2 osoby zrekonstruovaný byt 1+1 s balkonem, který je kompletně zařízený, byt v osobním vlastnictví se nachází v Soběslavi ve čtvrtém patře zatepleného panelového domu s výtahem, jedná se o byt o výměře 38 m2 (pokoj s balkonem, kuchyně s jídelnou, chodba, sociální zařízení), k bytu přísluší sklep.

Kompletní rekonstrukce bytu (zděné jádro, kuchyňská linka s elektrickou troubou, indukční deskou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a odsávačem par, sociální zařízení – sprchový kout, WC s bidetovou sprškou, podlahové topení, dlažby, obklady, podlahové krytiny, plastová okna, elektro CU, rozvody ZTI, plastová okna, štuky), byt je kompletně zařízený (kuchyňská linka vč. spotřebičů, nábytek, pračka, televize, světla, žaluzie…)

Vytápění bytu – ÚT, TÚV (centrální kotelna na plyn), vlastní měřiče teplé a studené vody, nízké provozní náklady bytu.

V obci veškerá občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost (vlak, autobusová oprava), na okraji obce dálnice D3 (Praha–České Budějovice), v okolí rybníky, lesy, řeka Lužnice, cyklostezky, nájem 9.000,-Kč/měsíc + zálohy za služby (vytápění, studená voda, TÚV, poplatky – 2.000,-Kč/měsíc + elektro v bytě 1.500,-Kč/měsíc), jistina 18.000,-Kč, PENB: tř. C.

  • Adresa: Soběslav, Česko 
  • Cena: pronajato 
  • Lokace: 776 
  • Telefon: 776092862 
  • Celková plocha: 38 m2 
  • Dispozice: 1+1 

Vybavení

kompletně zařízený

Občanská vybavenost

kompletní občanská vybavenost