Login form
Sorry, User can NOT register!

RD (chalupa) u potoka v Tučapech

Rodinný dům (chalupa) s přístupem k Černovickému potoku se nachází v obci Tučapy, která je vzdálena 7 km od Soběslavi a 16 km od Tábora. Jedná se o starší zděný patrový dům, dům je částečně podsklepený (sklep, sklad), dispozice domu: v přízemí – obytná kuchyně, menší pokoj, prostorná koupelna (vana, sprchový kout, WC), chodba, spíž, veranda, menší garáž, v patře – 2 pokoje, kuchyně.
Z verandy je po dřevěných schodech zajištěn přístup k pozemku navazující na potok a dále i do sklepa a skladu. Přízemí domu je v úrovni komunikace a je mimo zátopové území.
Vytápění v přízemí domu je zajištěno krbovými kamny a el. akumulačními kamny, v patře domu jsou kamna na tuhá paliva, dům je napojen na veřejný vodovod a obecní kanalizaci, elektro 230/400.
V průběhu roku 2018 – 2020 byla zrekonstruovaná koupelna a provedena výměna starých dřevěných oken za plastová, před 10 lety byla instalovaná kuchyňská linka.
Celková plocha pozemku je 175 m2 (ZP 90 m2, zahrada 85 m2).
V obci škola, školka, obecní úřad, restaurace, obchody, zdravotní středisko, pošta, v obci Soběslav kompletní občanská vybavenost, v okolí rybníky, lesy, cyklostezky, cca 5 km od obce dálnice D3 (Praha – České Budějovice).
Penb nebyl zpracován, proto uváděna tř. G

  • Adresa: Tučapy, Jihočeský kraj, Česko 
  • Cena: 2.200.000,-Kč 
  • Telefon: 776092862 
  • Zastavěná plocha: 90 m2 
  • Celková plocha: 175 m2 
  • Dispozice: 5 + kk 

Občanská vybavenost

obecní úřad, škola, školka, obchody, restaurace, pošta, zdravotní středisko