Login form
Sorry, User can NOT register!

Zděná chata 3+1 s prostornou terasou a okrasnou zahradou v Soběslavi

Zděná chata 3+1 s prostornou terasou a okrasnou zahradou se nachází v okrajové části města Soběslavi, chata s pozemkem je situována na jihozápad, původní svažitý terén byl cca ze ¾ kaskádovitě upraven (chodníčky, okrasné dřeviny, keře a rostliny, kamenné zídky, jezírko), ve zbývající části je pozemek rovinatý, travnatý.

Chata je patrová, přízemí (pokoj se vstupem na terasu, kuchyně, sprchový kout, WC, spíž), patro (pokoj se vstupem na balkon, pokoj, WC), vstup do patra je zajištěn samostatným venkovním schodištěm, podél levé části chaty se nachází prostorná terasa, která je částečně podsklepená. Vytápění v chatě – krbová kamna, voda do chaty zavedena z vlastní studny, TÚV – bojler, elektro 230/400, odpadní vody svedeny do septiku.

Na pozemku se dále nachází dřevěná kolna a studna kopaná (hloubka 12 m), celková plocha pozemku je 1356 m2 (ZP 43 m2, zahrada 1141 m2, příjezdová cesta 172 m2).

Vzhledem k umístění chaty a zahradně-architektonické úpravě pozemku se jedná o velmi zajímavou nemovitost, v okolí rybníky, řeka Lužnice, lesy, cyklostezky, v obci veškerá občanská vybavenost včetně koupaliště, cca 5 km dálnice D3 (Praha – České Budějovice).         

  • Adresa: Soběslav, Česko 
  • Cena: 3.600.000,-Kč REZERVACE 
  • Telefon: 776092862 
  • Zastavěná plocha: 43 m2 
  • Celková plocha: 1356 m2 
  • Dispozice: 3+1 

Občanská vybavenost

kompletní občanská vybavenost